İNSAN KAYNAKLARI

Ups Jenerator

– İnsan Kaynakları Ana Politikamız

        Eleksa olarak asıl gücümüzün yetkin ve uzman kadromuzdan kaynaklandığını biliyoruz. Bu nedenle insan kaynakları süreçlerinde izlediğimiz ana politika, sektördeki uzman çalışanlarla en iyi hizmeti sunmak. Elektrik ve elektronik sektöründe deneyim kazanmış çalışanlarımızla farklı müşteri beklentilerini karşılamayı amaçlıyoruz.

– İnsan Kaynakları Vizyonumuz

       İnsan kaynakları vizyonumuz, çalışanlarımızın gelişimine katkıda bulunarak daha iyi bir geleceği bugünden birlikte inşa etmek. Bu kapsamda çalışanlarımızın ihtiyaç duyduğu tüm gelişim araçlarını ve imkanlarını sağlıyoruz. Çalışanlar için rahat bir iş ortamı olmadan gelişmenin ve büyümenin mümkün olmayacağını biliyoruz. Bu nedenle insan kaynakları vizyonumuz kapsamında güvenli ve keyifli bir iş ortamı sunuyoruz.

        Çalışan gelişimine izin veren iş ortamımız sayesinde her zaman yeniliğe ve gelişime açığız. Elektrik ve elektronik sektöründe deneyim sahibi uzmanlarla her geçen gün daha iyi bir hizmet vermek için çalışıyoruz.

– Çalışan Memnuniyeti

        Sektörün ve sürecin yarattığı tüm zorluklara rağmen başarı için en önemli konuş olarak gördüğümüz en yüksek çalışan memnuniyetini hedefliyoruz. Çalışanlarımıza sunduğumuz kişisel gelişim imkanları ve sosyal olanaklarla her zaman daha iyisini isteyen samimi bir aile ortamı yaratmayı hedefliyoruz. Çalışan memnuniyeti kapsamında çalışanlarımızdan geri bildirim alarak süreçlerimizi geliştiriyoruz.

– Kariyer Fırsatları

        Eleksa olarak sektördeki en iyi uzmanlarla çalışarak her geçen gün birlikte başarıya ulaşmak istiyoruz. Farklı alanlarda uzmanlık sahibi insan kaynağımız sayesinde tam hizmet anlayışını sürdürüyoruz. Elektrik ve elektronik sektörünün farklı alanlarına bilgi sahibi çalışan arayışımız her zaman sürüyor. Kariyerinize ve kişisel gelişiminize destek olacak bir ortamda çalışmak ister misiniz?

        Bizimle çalışmak ve kariyer fırsatlarını değerlendirmek için CV’nizi [email protected] adresine gönderebilirsiniz. Halihazırda açık iş ilanlarını görüntülemek için LinkedIn hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.